O mnie

Cześć !


Jeśli tu klikłeś/łaś to pewnie chcesz mnie trochę bardziej poznać :) 

Tak jak juz wspomniałam , Nazywam się Martyna i mam 22 lata . Interesuje się modą ,strefa Beauty ,a w wolnych chwilach spełniam się jako grafik hobbista , robiąc ilustracje , malując farbami i w sumie czym popadnie . Strasznie lubię także DIY , dla tego właśnie będę się strała dzielić z Tobą w tej zakładce moimi pomysłami oraz projektami , czy to odnośnie mody , czy akcesoriów, czy nawet kosmetyków.
Zakładka 'Beauty' jest poświęcona właśnie nim- kosmetyką , ich testowaniu, opinią , oraz tym ,co moim zdaniem jest przydatne w codziennej pielęgnacji skóry .

Ale do rzeczy , bo przecież kliknęłeś/łaś  tu ,żeby dowiedzieć się czegos o mnie ;) 
Zawsze byłam straszną chłopaczycą ( nie ma się w sumie czym chwalić.. ) - spodnie,bluzy , poobijane kolana itd. Nigdy nie przywiązywałam wagi ,do tego jak wyglądam , ani w co jestem ubrana. Wiadomo, w byle czym nie wyszłam, ale nie miało to dla mnie najmniejszego znaczenia, czy dana rzecz jest modna ,czy mi pasuje ,że jest 'męska' .. Na szczęście to wszytsko uległo diametralnej zmianie i teraz mogę się pochwalić bardziej wyszukanymi gustami :P  


Nie robie z siebie nie wiem jak wielkiej znawczyni mody , bo takową nie jestem i raczej nigdy nie bedę ,jednak jeśli jakaś stylizacja przypadnie Ci do gustu , nie bój mi się o tym powiedzieć ,jako że własnie ta forma interakcji ( komentarze itp ) pokazuje ,że to co robie ma sens :) 


Nie wiem , czy pisać coś więcej .. Pewnie reszty będziesz się dowiadywał/a na bierząco , czytając moje posty i ogladając zdjecia . :)

Ściskam i pozdrawiam 
BUZIAKI 
Marti ♥


INSTAGRAM : @MARTIOOTD
SNAPCHAT : RED.DINOSAUR
FACEBOOK : SIMPLYMEBLOG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Simply Me , Blogger